Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Nabór wniosków na refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu informuje, iż dysponuje środkami na refundację kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy dla skierowanej przez Urząd osoby.

O przyznanie refundacji mogą ubiegać się podmioty prowadzące działalność gospodarczą, niepubliczne przedszkole lub niepubliczna szkoła, producent rolny, żłobek lub klub dziecięcy (na stanowiska związane bezpośrednio ze sprawowaniem opieki nad dziećmi niepełnoprawnymi) oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą(świadczenie usług rehabilitacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych), które chcą utworzyć nowe stanowisko pracy na okres minimum 24 miesięcy i zatrudnić skierowaną przez Urząd osobę.

 

Podstawa prawna: art. 46 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j. Dz.U. z 2017, poz.1065, z późn. zm.); Refundacja, o której mowa wyżej jest udzielana zgodnie z warunkami dopuszczalności pomocy de minimis.

 

Nabór będzie trwał od dnia 23.10.2017r. - do dnia 08.11.2017r.

 

* dokumenty do pobrania Refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy (Wniosek, informacja, regulamin, inne - nabór w ramach środków EFS Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego →

 

Wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników należy składać w Sekretariacie Powiatowego Urzędu Pracy - pokój nr 731, VII piętro.

Szczegółowe informacje pod nr tel.: 43 8221143 wew. 284 lub osobiście w siedzibie PUP pok. 721 (VII p.)

W załączeniu przedstawiamy szczegółowe informacje o naborach w ramach poszczególnych limitów środków. Prosimy o dokładne zapoznanie się z tymi informacjami w celu uniknięcia pomyłek.

 

Załączniki:

- informacja o naborze w ramach środkow EFS RPO (załączona inf)

 

Aktualność dodana przez: Jarosław Wawrzyniak (2017-10-23 09:05:43) , zredagowana przez: Jarosław Wawrzyniak (2017-11-07 08:41:11)
Data wydarzenia : 2017-10-23
Data publikacji : 2017-10-23

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument Nabór - informacja RKW RPO (.doc 57kB) 2017-10-23 57kB Plik: Nabór - informacja  RKW  RPO.doc (57kB)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupsieradz.pl/wydarzenie/247/nabor-wnioskow-na-refundacje-kosztow-wyposa%C5%BCenia-stanowiska-pracy